Total Users Online: 29 üye, 0 guest | Tarih/Saat: 2021-04-15 17:19
Kullanıcı Sözleşmesi
Bu Sözleşmeyi Okumanız Tavsiye Edilir.
Üyelik Sözleşmesi Okumadan Kayıt Olmayın.

Seditio-Eklenti.com sitesi, sitede bağlantısı verilmiş ticari hiçbir dosya, döküman ilgili herhangi bir dosyayı kendi sunucularında barındırmamaktadır. (kişisel dosyaları ve dökümanları hariç)
Seditio-Eklenti.com sitesinin ( "İnternet Sitesi" ) sahipleri ve/veya barındırmayı sağlayan host şirketi, içerikten ve Üyelerinin kullanım amaçlarından kesinlikle sorumlu değildir.
Bu İnternet Sitesi'ndeki tüm dosyalar ve bütün site içeriği, sadece kişisel (özel) maksatlar içindir. Eğer, bu İnternet Sitesi eğitim veya eğlence amaçları dışında kullanılırsa, hareketlerinizin veya doğabilecek yasal başka herhangi bir şeyin sonucundan sorumlu tutulamayız. Bu İnternet Sitesi'nde bağlantılarla yayınlanmış herhangi bir yazılımı, dosya indirdiyseniz, söz konusu yazılımı kullanabilmeniz için yazarından veya perakendecisinden resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde bulunduğunuz ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu İnternet Sitesi veya içeriği ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız, kolayca İnternet Tarayıcınızın "Geri (Back)" butonuna tıklayarak bu İnternet Sitesi'nden ayrılabilirsiniz.
Eğer resmi bir amaç için bu sitede buluyorsanız (Anti-Korsan, Hükümet veya herhangi bir Yazılım Şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir HTML dosyasını ve bu sitenin yapılması için kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hiçbir dosyayı indiremezsiniz. Bu İnternet Sitesi'nin içerdiği bütün bilgi, kişisel (özel) amaçlar içindir, ve yukarıda belirtilen amaçlar dışında bu İnternet Sitesi'ni görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez.
Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu İnternet Sitesi'ne girerseniz, 1995'te Bill Clinton tarafından imzalanmış olan İnternet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir. Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, İnternet Sağlayıcı Servisimizi ve/veya Servislerimizi veya Şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu İnternet Sitesi'ne üye olan, bu İnternet Sitesi'ni kullanan ve bu İnternet Sitesi'ne giren herhangi birisinin ya da aile bireylerinin aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ.
Bu İnternet Sitesi'ne girmekle ve bu İnternet Sitesi'ne girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün Uluslararası
İnternet Kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre bu İnternet Sitesi'nin içeriği hakkında, Site, Site Kurucusu ve Üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz,
her ne sebeple olursa olsun aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu İnternet Sitesi'nin aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.
EĞER BU ANLAŞMADA YUKARIDA BELİRLENEN MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BİR AN ÖNCE BU İNTERNET SİTESİNİ TERK EDİN !!!
BÜTÜN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI, KURULUMLARI VE PROGRAMLARI ÇALIŞTIRMAK VE BAŞLATMAK KENDİ SORUMLUĞUNUZ ALTINDADIR.
HİÇBİR ŞEKİLDE Seditio-Eklenti.Com YÖNETİCİLERİ VE/VEYA HOST SAHİPLERİ SORUMLU TUTULAMAZ.

Sitemizde bulunan tüm linkler gösterim amaçlı yayınlanmıştır. Seditio-Eklenti.com yönetimi ve sunucusu, sitelerin içeriklerinden kesinlikle sorumlu değildir. Bağlantıları yayınlanan sitelerde ki içeriğin sorumluluğu, söz konusu sitelerin yöneticilerine aittir. Eğer Seditio-Eklenti.com sitesinde yayınlanan linklerin birinin yöneticisiyseniz ve sitemizde gösterim amaçlı yayınlanan bağlantınızın Seditio-Eklenti.com sitesinde yayınlanmasını istemiyorsanız, lütfen bize mail ile bildiriniz. Mailiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, en kısa sürede ilgili link sitemizden kaldırılacaktır. Şirketlerin; isim, telif, patent hakkı veya firmayı rencide edici yazılar bulunduğunu belirttiği Site, şikayetçi firmanın mailinin tarafımıza ulaşmasından sonra en kısa sürede kaldırılacaktır.
Seditio-Eklenti.com yönetimi ve servis sağlayıcısı, site içeriklerinden hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz! Mail Adresimiz: kaan@ntka.org
İlginiz için Teşekkür Ederiz. - Site Yönetimi

Henüz yorum yapılmamıştır.
Kullanıcı Sözleşmesi
Author: Kaan
Date: 2009-03-19 19:48
Comments: (0)
Benzer SayfalarYorum
Kullanıcı Sözşleşmesini Oyunuz.0
Kullanıcı Duvarı (users comments)0
Kullanıcı Kaydında Otomatik Ülke Bulma0
 
Powered by Seditio © 2009-2012 All Rights Reserved